O nas

 

 

- lek.stom Agnieszka Majcher - w 2001r. ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyce oraz endodoncji. Jest także lekarzem, który lubi swoją pracę dlatego chetnie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych sympozjach, kursach i szkoleniach.

 

 

- lek.stom. Kamil Wysocki - ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Akademii Medycznej w Lublinie w 2008 roku. Od pierwszych dni pracy jego celem jest zadowolenie i pomoc pacjentom. Jest członkiem Towarzystwa Endodontycznego a endodoncja, czyli leczenie kanałowe, jest jego pasją. Bardzo lubi kontakt z małymi pacjentami.

 

 

 

- asyst. stom. Dorota Wytrzymały absolwentka Szkoły Policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna, związana z gabinetem od 2015 roku. Wcześniej opiekunka osób starszych w Hospicujm i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz opiekunka do dzieci. Jej zdobyte doświadczenie zarówno z osobami starszymi jak i dziećmi w wieku żłobkowym dobrze przekładają się na funkcjonowanie pracy w gabinecie. Jest osobą miłą i uśmiechnietą w stosunku do pacjentów przez co także lubianą.